DURAN MOTOR

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz...

Sıfır & 2.El Motorsiklet Satışı

Sıfır motorsikletlerin yanında sizlere bakımlı ve firmamız tarafınsan garantili 2.el motorsikletlerin satışını yapmaktayız.

Motorsiklet Yedek Parçaları

Çalıştığımız marka ve modellerin tümünün yedek parçaları ve koruyucu ekipmanlarını en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

* Toplam kalite yönetimini, mükemmelliklerle buluşturarak Türkiye stratejik bir oyuncu olmak,
* Takım çalışmasına endeksli bir kurumsal kültür anlayışıyla; müşterilerimize en yeniyi,en güzeli, en kısa zamanda ulaştırmak,
* Yeniliklere daima açık, yüksek teknolojiye duyarlı kalmak,
* Hak ve Hakikate azami özeni göstermek,
* Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, beklentileri en hızlı şekilde karşılamak,
* Ekibimizin motivasyon ve moralini zinde tutmak.

DURAN MOTOR

Biz Kimiz!

Firmamız Motosiklet sektöründe hızla değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerine en yeni teknolojiyi sunmanın mutluluğu ile hizmet vermektedir.

Firmamız, mevcut ürün ve sistemler ile değil, projeye uygun çözümler üretmektedir. Kişiye ve projeye özel çözümler üretmekte kararlı olan firmamız, Teknolojik çözümler üretir parolasını firma politikası edinmiştir.

Dünyada ve Türkiye´nin önde gelen markaları olan; BMW, HONDA, SUZUKİ, KAWASAKİ, YAMAHA, KRAL, FALKON gibi markaların bayilikleri bulunmaktadır.

Müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda karşılamak için gerekli teknik ve personel alt yapısına sahip olan firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bizim için asıl olan dürüst, ilkeli çalışmak ve yaptığımız işin sorumluluğunu üstlenmektir. 
Firmamız Duran Motor Ticaret firması olarak değerli müşterilerimiz ile her zaman çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir esenlikler dileriz.

DURAN MOTOR

Eniyi Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz.

Ankara Ostim Merkezli Duran Motosiklet Ailesi olarak, motosiklet alanın da daima yeniliğe açık, çeşitli inovasyonlarla motosiklete dair her şeyde ileriyi hedefleyen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemiz de motosiklet alanın da çok yönlü hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimize; Sıfır ve ikinci el alım satım, motosiklet yedek parçaları, motosiklet ekipmanları ile motosiklet adına ürün yelpazesini her zaman geniş tutan firmamız, kendini müşterinin ihtiyaçlarına ve isteğine göre şekillendirmiştir. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra kaliteden taviz vermeyerek, bu günlere gelebilmiş olmanın heyecanı ve mutluluğu ile her geçen gün bir adım daha ileri atmaktadır.

1960
KURULUŞ YILI
6850
MUTLU MÜŞTERİLER
12
ŞİRKET ÇALIŞMASI
5
MERKEZ & ŞUBE
2158
YEDEK PARÇA
32
MARKA
UZMAN KADROMUZ

Takım Arkadaşlarımız

Alanında uzman personellerimizle eniyisi için çalışıyoruz.

Ad Soyad

GÖREVİ

+90 123 456 78 90

Ad Soyad

GÖREVİ

+90 123 456 78 90

Ad Soyad

GÖREVİ

+90 123 456 78 90

Ad Soyad

GÖREVİ

+90 123 456 78 90

MOTOSİKLET ARIZA VE TAMRİ KONUSUNDA BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Duran Motosiklet Servisi olarak firmamız, her model motosikletlerinizin tamir, bakım ve yedek parça gibi tüm hizmetleri sunmaktadır.

SIFIR & İKİNCİ EL MOTOSİKLET ALIM SATIMI

Sıfır ve İkinci El Motosiklet Alım Satımı Duran Motosiklet her marka ikinci el motosiklet alım ve satımlarıyla hizmetinizdedir.

ORJİNAL VE ÇIKMA MOTOSİKLET YEDEK PARÇA

Orjinal ve Çıkma Motosiklet Yedek Parça Duran Motosiklet; Yamaha Motosiklet, Honda Motosiklet, BMW Motosiklet, Kuba Motosiklet, Kral Motosiklet v.b.